Historie pacjentów

Historie nadesłane przez naszych pacjentów

aktualnosci 3

Nie czekajcie zbyt długo

Moja historia starań o dziecko zaczęła się w 2002 r. Dopiero w 2010 przyszła na świat moja córeczka. Te osiem lat czasami chciałabym wymazać z pamięci.

aktualnosci 3

Długie lata prawdziwej walki

Przyszedł czas na to, abym i ja podzieliła się swoją nieprostą historią jaka wydarzyła się w czasie walki o upragnione szczęście. Dziś mija 7 lat od dnia, w którym poznałam mojego męża.

aktualnosci 1

Nasza ostatnia szansa

Od zawsze wiedzieliśmy, że chcemy mieć dzieci. Jeszcze spotykając się jako młoda, zakochana para marzyliśmy, że będzie chłopiec i dziewczynka (chłopiec pójdzie na sztuki walki a dziewczynka na taniec), że będzie tak cudownie…

aktualnosci 1

Nasze szczęście

Nasza historia zaczęła się w lipcu 2010 roku, kiedy pomyśleliśmy o powiększeniu rodziny. Nie martwiło nas jednak, kiedy po pół roku nie zachodziłam w ciążę, próbowaliśmy dalej.

aktualnosci 1

Spełnione marzenie

Nasz historia zaczęła się jak każda inna... Dwoje zakochanych w sobie ludzi, którym do szczęścia brakuje tylko jednego - malutkiego skarbu.

aktualnosci 2

Nie mogliśmy uwierzyć...

Staraliśmy się o dziecko około półtora roku. Na początku myśleliśmy, że może to trochę potrwa. Lekarz mówił nam, że trzeba poczekać około pół roku.

aktualnosci 2

Najlepsza decyzja

Z mężem staraliśmy się o dziecko przeszło 5 lat. Robiliśmy wszystkie możliwe badania i nie było konkretnej przyczyny tego abyśmy nie mogli być w ciąży.

aktualnosci 2

Jakby zdobyć cały świat

Z mężem pobraliśmy się w 2001 roku, natomiast na Janka przyszło nam trochę poczekać, urodził się dopiero w 2011 roku. Właściwie przez cały ten okres staraliśmy się o dziecko, kiedy jednak nadszedł czas takiej faktycznej potrzeby ...

aktualnosci 2

Zdarzył się cud

Mam na imię Dorota. Wspólnie z mężem od samego początku planowaliśmy mieć dzieci. Starania zaczęliśmy zaraz po ślubie. Mijały kolejne miesiące, pół roku, rok. W ciąży nie byłam.

Zobacz również

Filmy z relacjami naszych pacjentów

Zuzia
Grześ
Lenka

Opowiedz o swojej wyjątkowej drodze do rodzicielstwa