Kariera

Poznaj nas

  • Zespół Kliniki Bocian tworzą osoby o wyjątkowych kompetencjach zawodowych: lekarze, położne, embriolodzy a także diagności laboratoryjni. Jego nieodłączną część stanowią również konsultanci ds.obsługi pacjenta, specjaliści marketingu i PR, HR oraz księgowości.
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z ekspertami, osobami z większym doświadczeniem zawodowym, jak i rozpoczynającymi swoją karierę. Chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego nasza Klinika to również miejsce pracy dla kandydatów pragnących rozwijać swoje umiejętności.
  • Nasza postawa oparta na gotowości do zmieniania rzeczywistości i chęci pomagania innym pozwoliła już tysiącom par zostać szczęśliwymi rodzicami.
Para młodych ludzi siedząca na ławce

Program stażowy

Oferujemy programy stażowe z możliwością późniejszego zatrudnienia. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami.

więcej

Oferty pracy

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w Klinice Bocian, aby złożyć aplikację na wybrane stanowisko.

więcej

Proces rekrutacji krok po kroku

  • 1. Znalazłeś odpowiednią ofertę pracy? Wyślij nam swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego
  • 2. Zastanawiasz się czy to oferta pracy dla Ciebie, nie masz przygotowanego CV lub po prostu chcesz nam zadać pytanie dotyczące współpracy - wypełnij prosty formularz poniżej. Skontaktujemy się z Tobą.
  • 3. Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem HR i menadżerem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie znalazłeś oferty pracy odpowiadającej Twojemu profilowi? Chcesz nam zadać pytanie dotyczące współpracy? Skontaktuj się z nami.