Aktualności

Kwiecień 24, 2019


pierwsza wizyta

Nowoczesny ośrodek

 

Placówka w Poznaniu przyjmuje pacjentów przy ul. Dąbrowskiego 77A. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności m.in. za pomocą inseminacji i in vitro, oferuje badania preimplantacyjne, jak i inne usługi ginekologiczno-położnicze. Ośrodek dysponuje profesjonalną i doświadczoną kadrą lekarzy, embriologów oraz położnych, posiada także nowocześnie wyposażone laboratorium, sale zabiegowe i komfortowe gabinety ginekologiczne.

 

Refundacja in vitro

 

Klinika Bocian jest również jednym z realizatorów miejskiego programu refundacji in vitro dla mieszkańców Poznania. Zakwalifikowane pary mogą uzyskać dofinansowanie do zapłodnienia pozaustrojowego w wysokości do 5000 zł. Zgłoszenia są nadal przyjmowane.

 

Bliżej pacjentów

 

Obecność w Poznaniu to kolejny krok rozwoju Kliniki Bocian. Teraz pacjenci mają dostęp do naszych specjalistów w pięciu polskich miastach. Od lat z powodzeniem pomagamy parom starającym się o dziecko w Białymstoku, Warszawie i Katowicach. Niedawno otworzyliśmy również gabinet partnerski w Szczecinie. Jest nam miło witać w naszym gronie Poznań.