Aktualności

pierwsza wizyta

Klinika Bocian jest
już w Poznaniu

Klinika Bocian rozpoczęła swoją działalność w kolejnym mieście - w Poznaniu. Nowoczesna placówka leczenia niepłodności zlokalizowana jest w Nobel Tower. Wcześniej funkcjonowała tam Klinika IVITA, która w efekcie przejęcia dołączyła do sieci Klinik Bocian.

pierwsza wizyta

Sosnowiec: Rekrutacja do programu refundacji in vitro

Już 14 marca 2019 roku o godzinie 8.00 w Klinice Bocian w Katowicach rozpocznie się rekrutacja par do miejskiego programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Diagnostyka preimplantacyjna - PGS i PGD

Pary podchodzące do in vitro mają teraz możliwość wykonania w Klinice Bocian diagnostyki preimplantacyjnej, czyli zbadania zarodków pod względem genetycznym, zanim kobieta zajdzie w ciążę. Dostępne są dwa rodzaje badań genetycznych - PGS oraz PGD.

pierwsza wizyta

Bezpłatne warsztaty-płodność kobiet

Klinika Bocian w Warszawie zaprasza 21 kwietnia 2018r. na bezpłatne warsztaty „Od niepłodności do rodzicielstwa” poświęcone tematom kobiecej płodności. Spotkanie będzie okazją do rozmowy z lekarzem, specjalistą leczenia niepłodności oraz dietetyczką.

pierwsza wizyta

Badanie AMH
wynik już po godzinie

Badanie hormonu AMH (antymüllerowskiego) pozwala ocenić rezerwę jajnikową. To najbardziej czuły miernik do powszechnego zastosowania. Teraz wykonując oznaczenie AMH w Klinice Bocian w Warszawie wynik dostępny jest już po godzinie.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Nowy embriolog z
certyfikatem ESHRE

Grono embriologów Kliniki Bocian z międzynarodowym certyfikatem ESHRE - Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii - powiększyło się o nowego specjalistę. Miło nam poinformować, że do naszego zespołu w Warszawie dołączył Dariusz Miszczak.

pierwsza wizyta

Nowy dyrektor
medyczny w Warszawie

Do zespołu Kliniki Bocian w Warszawie dołączył dr Jarosław Niemoczyński, wybitny specjalista z 30-letnim doświadczeniem w zakresie leczenia niepłodności. Objął on jednocześnie funkcję dyrektora medycznego warszawskiej placówki Kliniki Bocian.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Ruszają badania kliniczne
w Klinice Bocian

Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym realizowanym w Klinice Bocian, sprawdzającym, czy nowy lek podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro – IVF i ICSI.

 

pierwsza wizyta

Pomoc psychologiczna
w leczeniu niepłodności

W Klinice Bocian w Warszawie pary zmagające się z niepłodnością mogą skorzystać ze wsparcia psychologa i psychoterapeuty. Na miejscu prowadzone są konsultacje i porady psychologiczne, jak również terapie krótkoterminowe, terapie par oraz interwencje kryzysowe.

pierwsza wizyta

Sosnowiec: rekrutacja do
programu in vitro

25 kwietnia 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta

Poradnia dietetyczna
wspiera pacjentów

W Klinice Bocian w Warszawie i Białymstoku rusza poradnia dietetyczna wspierająca pary w procesie leczenia niepłodności, kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby zmagające się z nietolerancją pokarmową.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Regularne konsultacje z
dr Mrugaczem w Katowicach

W  Katowicach rozpoczyna regularne przyjmowanie pacjentek dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Bocian. Jest to kolejne miasto obok Białegostoku i Warszawy, gdzie doktor będzie systematycznie udzielał konsultacji w kierunku niepłodności.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Rośnie liczba
zagranicznych pacjentek

Klinika Bocian w latach 2013-2015 zwiększyła czterokrotnie liczbę przeprowadzonych procedur in vitro wśród pacjentek z zagranicy. Z zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego dotychczas skorzystały kobiety starające się o dziecko z blisko 15 krajów.

pierwsza wizyta

Nowa Klinika Bocian
w Katowicach

Na mapie Katowic pojawiła się nowa placówka leczenia niepłodności - Klinika Bocian. Znajduje się w centrum miasta, przy ul. Dąbrówki 13. Jest to już trzecia Klinika Bocian przeprowadzająca zabiegi in vitro w Polsce obok oddziałów w Warszawie i Białymstoku.

pierwsza wizyta

Klinika Bocian z wakacyjną
akcją kampanii ,,Płodny Polak

W lipcu rusza akcja bezpłatnych badań nasienia w Klinikach Bocian w ramach kampanii społecznej ,,Płodny Polak". Mężczyźni mogą profilaktycznie skontrolować swoje plemniki, by sprawdzić ich zdolność do zapłodnienia. Zapisy ruszają w Dniu Ojca - 23 czerwca br.